Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
3 dec 19:30 Oranje Nassau 45+3 Wilhelminaschool 45+1
3 dec 19:30 Wilhelminaschool 35+1 Tubantia 35+4
3 dec 20:00 Achilles '12 45+1 Wilhelminaschool 45+1
3 dec 20:00 ATC '65 35+2 Wilhelminaschool 35+1
3 dec 20:30 Wilhelminaschool 45+1 Oranje Nassau 45+4
3 dec 20:30 Wilhelminaschool 35+1 BWO 35+1
3 dec 21:30 Achilles '12 35+2 Wilhelminaschool 35+1
4 dec 8:30 Wilhelminaschool JO9-1 ATC '65 JO9-1
4 dec 8:30 ATC '65 JO9-5 Wilhelminaschool JO9-2
4 dec 8:30 BWO MO9-1 Wilhelminaschool JO9-3
4 dec 8:30 Wilhelminaschool JO8-1 TVC'28 JO8-2JM
4 dec 8:30 BWO MO11-1 Wilhelminaschool MO11-1
4 dec 8:30 Wilhelminaschool MO10-2 Quick '20 JO10-8
4 dec 8:45 Neede JO10-1JM Wilhelminaschool JO10-1
4 dec 9:00 Achilles '12 JO8-5 Wilhelminaschool JO8-2
4 dec 9:00 Wilhelminaschool JO7-2 Wilhelminaschool JO7-1
4 dec 9:20 Wilhelminaschool JO7-1 GVV Eilermark JO7-1
4 dec 9:30 Wilhelminaschool JO7-1 AJC '96 JO7-1JM
4 dec 9:30 Wilhelminaschool JO7-2 GVV Eilermark JO7-1
4 dec 9:30 SDC '12 JO10-3 Wilhelminaschool MO10-1
4 dec 9:40 Wilhelminaschool JO11-2 Delden JO11-1JM
4 dec 9:40 Wilhelminaschool JO10-2 Achilles '12 JO10-3
4 dec 9:45 NEO JO11-2 Wilhelminaschool JO11-1
4 dec 9:45 Quick '20 MO13-1 Wilhelminaschool MO13-1
4 dec 9:50 Sparta E. MO7-1 Wilhelminaschool JO7-1
4 dec 9:50 AJC '96 JO7-1JM Wilhelminaschool JO7-2
4 dec 10:00 Sparta E. MO7-1 Wilhelminaschool JO7-2
4 dec 11:00 RSC JO15-1 Wilhelminaschool JO15-2
4 dec 11:00 LSV JO13-1 Wilhelminaschool JO13-1
4 dec 11:00 NEO JO13-4 Wilhelminaschool JO13-3
4 dec 11:00 Wilhelminaschool JO13-4 Bon Boys JO13-3
4 dec 11:00 Wilhelminaschool MO15-1 ST Bonboys/Hoeve Vooruit MO15-1
4 dec 12:00 De Esch 6 Wilhelminaschool 4
4 dec 12:15 ATC '65 MO17-2 Wilhelminaschool MO17-1
4 dec 12:30 Wilhelminaschool JO19-1 Rood Zwart JO19-1
4 dec 12:30 Wilhelminaschool JO17-2 De Tukkers JO17-2
4 dec 12:30 Oranje Nassau MO19-1 Wilhelminaschool MO19-1
4 dec 13:00 Bon Boys JO15-2 Wilhelminaschool JO15-1JM
4 dec 14:30 v.v. Hellendoorn 1 Wilhelminaschool 1
4 dec 14:30 Vogido 2 Wilhelminaschool 3
4 dec 14:30 Wilhelminaschool 6 Achilles '12 4
4 dec 14:30 Wilhelminaschool JO19-2 ATC '65 JO19-4
4 dec 14:30 Wilhelminaschool JO17-1 Rood Zwart JO17-1
4 dec 16:30 Wilhelminaschool 5 Losser 5
5 dec 10:30 Borne 3 (zon) Wilhelminaschool 2 (zon)
7 dec 20:00 Avanti W. JO17-1 Wilhelminaschool JO17-1
7 dec 20:00 Wilhelminaschool O21-1 FC Eibergen O21-1
11 dec 8:30 Excelsior '31 JO13-7 Wilhelminaschool JO13-4
11 dec 8:30 ATC '65 JO10-6 Wilhelminaschool JO10-2
11 dec 8:30 Losser JO9-1 Wilhelminaschool JO9-1
11 dec 8:30 Wilhelminaschool JO9-2 Delden JO9-2JM
11 dec 8:30 Wilhelminaschool JO9-3 Avanti W. JO9-5
11 dec 8:30 Wilhelminaschool JO8-2 Achilles '12 JO8-4
11 dec 8:30 Wilhelminaschool MO10-1 Quick '20 JO10-6
11 dec 8:30 Victoria '28 JO10-4 Wilhelminaschool MO10-2
11 dec 9:00 Bentelo JO8-1 Wilhelminaschool JO8-1
11 dec 9:40 Wilhelminaschool JO13-3 RSC JO13-1JM
11 dec 9:40 Wilhelminaschool JO11-1 SDC '12 JO11-1
11 dec 9:40 Wilhelminaschool JO10-1 SP Lochem JO10-2
11 dec 9:40 Wilhelminaschool MO11-1 ATC '65 MO11-1
11 dec 10:00 KOSC MO13-1 Wilhelminaschool MO13-1
11 dec 10:15 EMOS JO11-1JM Wilhelminaschool JO11-2
11 dec 11:00 Wilhelminaschool JO15-1JM ATC'65 JO15-2JM
11 dec 11:00 Wilhelminaschool JO13-1 KOSC JO13-1
11 dec 11:00 Wilhelminaschool JO13-2 BWO JO13-2
11 dec 11:00 TVC '28 MO15-1 Wilhelminaschool MO15-1
11 dec 12:15 Tubantia JO19-4 Wilhelminaschool JO19-2
11 dec 12:30 Wilhelminaschool 2 Sparta E. 3
11 dec 12:30 Oranje Nassau JO19-1 Wilhelminaschool JO19-1
11 dec 14:00 BWO JO17-5 Wilhelminaschool JO17-2
11 dec 14:30 Wilhelminaschool 1 Bruchterveld 1
11 dec 14:30 Wilhelminaschool 3 Quick '20 8
11 dec 14:30 Wilhelminaschool JO17-1 Vogido JO17-1
11 dec 16:00 Achilles '12 3 Wilhelminaschool 5
11 dec 16:00 Tubantia 4 Wilhelminaschool 6
11 dec 16:30 Wilhelminaschool 4 Achilles E 4
12 dec 9:00 Wilhelminaschool 2 (zon) MVV '29 5 (zon)
18 dec 8:30 Wilhelminaschool JO9-1 Achilles '12 JO9-1JM
18 dec 8:30 Wilhelminaschool MO10-1 FC Berghuizen JO10-2
18 dec 9:40 Wilhelminaschool JO10-1 SP Lochem JO10-1
18 dec 10:30 Hengelo MO15-1 Wilhelminaschool MO15-1
18 dec 11:00 Wilhelminaschool JO15-1JM Vogido JO15-2
18 dec 11:00 Rigtersbleek JO13-1 Wilhelminaschool JO13-1
18 dec 11:00 Wilhelminaschool JO13-4 Excelsior '31 JO13-8
18 dec 11:15 Quick '20 JO15-4 Wilhelminaschool JO15-2
18 dec 11:15 BSC Unisson JO13-1 Wilhelminaschool JO13-2
18 dec 12:30 Wilhelminaschool JO19-1 avc Heracles JO19-1
18 dec 12:30 Wilhelminaschool JO17-2 Quick '20 JO17-7
18 dec 12:30 Wilhelminaschool MO17-1 SDC '12 MO17-1
18 dec 12:45 EMOS MO13-1 Wilhelminaschool MO13-1
18 dec 14:00 Borne JO13-1 Wilhelminaschool JO13-3
18 dec 14:30 Wilhelminaschool JO19-2 Tubantia JO19-3
18 dec 14:30 Wilhelminaschool MO19-1 Markelo MO19-1
19 dec 10:00 Wilhelminaschool 2 (zon) Juventa '12 2 (zon)
8 jan 12:45 EMOS JO15-1JM Wilhelminaschool JO15-1JM
8 jan 16:00 Gerard Sueters BOERENKOOL TOERNOOI -
8 jan 16:00 Wilhelminaschool . Wilhelminaschool Boerenkool
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!