3e klasse 02

3e klasse 02

Datum Thuis Uit Uitslag
18-12-2021 Wilhelminaschool JO19-2 Tubantia JO19-3 5 - 1
18-12-2021 Victoria '28 JO19-3 ATC '65 JO19-3 1 - 2
18-12-2021 Zenderen Vooruit JO19-1 Rood Zwart JO19-2 5 - 1
18-12-2021 Achilles '12 JO19-2 ATC '65 JO19-4 2 - 1
18-12-2021 Oranje Nassau JO19-3 NEO JO19-2 2 - 1
11-12-2021 ATC '65 JO19-3 NEO JO19-2 6 - 2
11-12-2021 Rood Zwart JO19-2 Oranje Nassau JO19-3 1 - 5
11-12-2021 Zenderen Vooruit JO19-1 Achilles '12 JO19-2 0 - 1
11-12-2021 Victoria '28 JO19-3 Tubantia JO19-3 3 - 7
11-12-2021 Tubantia JO19-4 Wilhelminaschool JO19-2 2 - 4
04-12-2021 Wilhelminaschool JO19-2 ATC '65 JO19-4 2 - 7
04-12-2021 NEO JO19-2 Zenderen Vooruit JO19-1 1 - 4
04-12-2021 Oranje Nassau JO19-3 Tubantia JO19-4 7 - 2
04-12-2021 Achilles '12 JO19-2 Rood Zwart JO19-2 2 - 1
04-12-2021 Tubantia JO19-3 ATC '65 JO19-3 0 - 2
27-11-2021 Zenderen Vooruit JO19-1 Oranje Nassau JO19-3 2 - 2
27-11-2021 ATC '65 JO19-4 Tubantia JO19-3 7 - 1
27-11-2021 Victoria '28 JO19-3 Wilhelminaschool JO19-2 7 - 1
27-11-2021 ATC '65 JO19-3 Achilles '12 JO19-2 5 - 3
27-11-2021 Tubantia JO19-4 NEO JO19-2 2 - 1
22-11-2021 ATC '65 JO19-3 ATC '65 JO19-4 2 - 1
20-11-2021 NEO JO19-2 Rood Zwart JO19-2 3 - 6
20-11-2021 Oranje Nassau JO19-3 ATC '65 JO19-4 1 - 2
20-11-2021 Tubantia JO19-3 Tubantia JO19-4 2 - 3
20-11-2021 Wilhelminaschool JO19-2 ATC '65 JO19-3 1 - 4
20-11-2021 Achilles '12 JO19-2 Victoria '28 JO19-3 2 - 3
13-11-2021 Tubantia JO19-4 ATC '65 JO19-3 1 - 6
06-11-2021 NEO JO19-2 Achilles '12 JO19-2 0 - 6
06-11-2021 Zenderen Vooruit JO19-1 Wilhelminaschool JO19-2 8 - 1
06-11-2021 Rood Zwart JO19-2 Tubantia JO19-3 7 - 2
30-10-2021 Wilhelminaschool JO19-2 Rood Zwart JO19-2 5 - 6
30-10-2021 Achilles '12 JO19-2 Tubantia JO19-4 2 - 1
30-10-2021 Tubantia JO19-3 Oranje Nassau JO19-3 3 - 3
30-10-2021 Victoria '28 JO19-3 Zenderen Vooruit JO19-1 1 - 3
28-10-2021 Zenderen Vooruit JO19-1 Tubantia JO19-4 5 - 0
25-10-2021 NEO JO19-2 ATC '65 JO19-4 0 - 4
23-10-2021 Rood Zwart JO19-2 ATC '65 JO19-3 3 - 3
23-10-2021 Oranje Nassau JO19-3 Victoria '28 JO19-3 1 - 2
23-10-2021 Achilles '12 JO19-2 Wilhelminaschool JO19-2 3 - 0
09-10-2021 ATC '65 JO19-4 Zenderen Vooruit JO19-1 3 - 4
09-10-2021 Tubantia JO19-3 Achilles '12 JO19-2 1 - 6
09-10-2021 Wilhelminaschool JO19-2 Oranje Nassau JO19-3 0 - 3
09-10-2021 Victoria '28 JO19-3 NEO JO19-2 5 - 1
09-10-2021 Tubantia JO19-4 Rood Zwart JO19-2 3 - 12
02-10-2021 NEO JO19-2 Wilhelminaschool JO19-2 0 - 2
02-10-2021 Oranje Nassau JO19-3 ATC '65 JO19-3 2 - 2
02-10-2021 Zenderen Vooruit JO19-1 Tubantia JO19-3 6 - 0
02-10-2021 Tubantia JO19-4 Victoria '28 JO19-3 2 - 3
02-10-2021 Rood Zwart JO19-2 ATC '65 JO19-4 2 - 4
25-09-2021 ATC '65 JO19-3 Zenderen Vooruit JO19-1 1 - 2
25-09-2021 ATC '65 JO19-4 Tubantia JO19-4 2 - 3
25-09-2021 Wilhelminaschool JO19-2 BWO JO19-4 9 - 0
25-09-2021 Achilles '12 JO19-2 Oranje Nassau JO19-3 0 - 3
25-09-2021 Tubantia JO19-3 NEO JO19-2 3 - 7
25-09-2021 Victoria '28 JO19-3 Rood Zwart JO19-2 2 - 1
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!