Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
22 jan 8:30 Wilhelminaschool . O8 t/m O11 .
22 jan 8:30 Wilhelminaschool O8 t/m O11 Training
22 jan 9:40 Wilhelminaschool . O8 t/m O11 .
22 jan 9:40 Wilhelminaschool JO10-2 Wilhelminaschool JO9-3
22 jan 9:40 Wilhelminaschool O8 t/m O11 Training
22 jan 11:00 Wilhelminaschool JO13-2 Wilhelminaschool JO13-3
22 jan 11:00 TVC '28 MO15-1 Wilhelminaschool MO15-1
22 jan 11:00 Wilhelminaschool MO13-1 Wilhelminaschool MO15-1
22 jan 11:30 Hoeve Vooruit JO13-1JM Wilhelminaschool JO13-4
22 jan 12:30 Wilhelminaschool MO19-1 Wilhelminaschool VR1
22 jan 12:30 Wilhelminaschool MO17-1 Wilhelminaschool JO15-2
22 jan 14:30 Wilhelminaschool 1 Wilhelminaschool 2
29 jan 8:30 Wilhelminaschool JO10-2 De Tubanters 1897 JO10-4
29 jan 8:30 Wilhelminaschool JO9-1 BWO JO9-1
29 jan 8:30 Tubantia JO9-3 Wilhelminaschool JO9-3
29 jan 8:30 Tubantia JO8-1 Wilhelminaschool JO8-1
29 jan 8:30 Wilhelminaschool JO8-2 Sparta E. JO8-2
29 jan 8:30 Wilhelminaschool MO10-1 MVV '29 JO10-2
29 jan 8:30 NEO JO10-3 Wilhelminaschool MO10-2
29 jan 9:00 Rood Zwart JO9-1JM Wilhelminaschool JO9-2
29 jan 9:40 Wilhelminaschool JO11-1 Rigtersbleek JO11-1
29 jan 9:40 Wilhelminaschool MO13-1 De Zweef MO13-1
29 jan 9:40 Wilhelminaschool MO11-1 BWO MO11-1
29 jan 10:00 Sparta E. JO15-2 Wilhelminaschool JO15-1JM
29 jan 10:00 KOSC JO10-1 Wilhelminaschool JO10-1
29 jan 10:30 Bentelo JO11-1 Wilhelminaschool JO11-2
29 jan 11:00 Wilhelminaschool JO13-2 SDC '12 JO13-2
29 jan 11:00 Wilhelminaschool JO13-4 Avanti W. JO13-4
29 jan 11:00 Wilhelminaschool MO15-1 SP Lochem MO15-1
29 jan 11:15 Luctor Et Emergo JO13-2 Wilhelminaschool JO13-3
29 jan 11:30 De Tukkers JO13-1 Wilhelminaschool JO13-1
29 jan 12:30 Wilhelminaschool JO15-2 DSVD JO15-1
29 jan 12:30 Wilhelminaschool MO17-1 EMOS MO17-1
29 jan 12:30 Wilhelminaschool MO17-1 Wilhelminaschool MO19-1
29 jan 13:15 FC Trias JO17-3JM Wilhelminaschool JO17-2
29 jan 14:30 Wilhelminaschool 3 NEO 3
29 jan 14:30 Wilhelminaschool JO19-2 Tubantia JO19-3
29 jan 14:30 Wilhelminaschool MO19-1 Grol MO19-1
29 jan 15:30 La Première 2 Wilhelminaschool 6
29 jan 16:30 Wilhelminaschool 5 Quick '20 16
29 jan 17:00 Quick '20 2 Wilhelminaschool 2
30 jan 11:15 SV De Lutte 3 (zon) Wilhelminaschool 2 (zon)
1 feb 20:00 Wilhelminaschool O21-1 FC Eibergen O21-1
2 feb 19:30 RSC 1 (zaal) Wilhelminaschool 1 (zaal)
5 feb 8:30 Wilhelminaschool JO9-2 Bentelo JO9-1
5 feb 8:30 Wilhelminaschool JO9-3 Avanti W. JO9-5
5 feb 8:30 Wilhelminaschool JO8-1 GVV Eilermark JO8-1
5 feb 8:30 NEO JO8-4 Wilhelminaschool JO8-2
5 feb 8:45 SJO HSC - Buurse JO9-1 Wilhelminaschool JO9-1
5 feb 8:45 Luctor Et Emergo MO11-1 Wilhelminaschool MO11-1
5 feb 9:40 Wilhelminaschool JO13-3 W.V.V.'34 JO13-2JM
5 feb 9:40 Wilhelminaschool JO11-1 Quick '20 JO11-2
5 feb 9:40 Wilhelminaschool JO10-2 SDC '12 JO10-5
5 feb 9:40 Wilhelminaschool MO10-2 Wilhelminaschool MO10-1
5 feb 9:45 Quick '20 JO13-2 Wilhelminaschool JO13-1
5 feb 9:45 NEO JO11-7 Wilhelminaschool JO11-2
5 feb 10:00 La Première JO10-1 Wilhelminaschool JO10-1
5 feb 11:00 Wilhelminaschool JO15-1JM DETO JO15-1JM
5 feb 11:00 RSC JO13-1JM Wilhelminaschool JO13-2
5 feb 11:00 Wilhelminaschool JO13-4 Losser JO13-3
5 feb 11:00 Wilhelminaschool MO15-1 Vogido MO15-1
5 feb 11:15 Rood Zwart JO19-3 Wilhelminaschool JO19-2
5 feb 12:00 FC Berghuizen MO17-2 Wilhelminaschool MO17-1
5 feb 12:30 Wilhelminaschool 2 Juventa '12 2
5 feb 12:30 Wilhelminaschool JO17-2 BSC Unisson JO17-2
5 feb 12:30 Wilhelminaschool JO15-2 Tubantia JO15-3JM
5 feb 12:30 Wilhelminaschool MO15-1 Wilhelminaschool MO17-1
5 feb 14:30 Wilhelminaschool 1 Marienberg 1
5 feb 14:30 Sparta E. 8 Wilhelminaschool 5
5 feb 14:30 Wilhelminaschool 6 KOSC 3 zat
5 feb 14:30 Wilhelminaschool MO19-1 Sparta E. MO19-1
5 feb 16:30 Wilhelminaschool 4 Barbaros 2
5 feb 16:45 Quick '20 6 Wilhelminaschool 3
6 feb 10:00 Wilhelminaschool 2 (zon) Fleringen 2 (zon)
9 feb 21:30 Wilhelminaschool 1 (zaal) DSVD 1 (zaal)
12 feb 8:30 Sparta E. JO13-6 Wilhelminaschool JO13-4
12 feb 8:30 Wilhelminaschool JO9-1 Losser JO9-1
12 feb 8:30 SDC '12 JO9-4 Wilhelminaschool JO9-3
12 feb 8:30 NEO JO8-2 Wilhelminaschool JO8-1
12 feb 8:30 Wilhelminaschool JO8-2 Delden JO8-1JM
12 feb 8:30 Wilhelminaschool MO11-1 NEO MO11-1
12 feb 8:30 Wilhelminaschool MO10-1 DTC '07 JO10-1
12 feb 8:45 W.V.V.'34 JO9-1 Wilhelminaschool JO9-2
12 feb 9:30 SDC '12 JO10-4 Wilhelminaschool JO10-2
12 feb 9:40 Wilhelminaschool JO11-2 W.V.V.'34 JO11-1
12 feb 9:40 Wilhelminaschool JO10-1 Tubantia JO10-1
12 feb 9:40 Wilhelminaschool MO13-1 Quick '20 MO13-1
12 feb 10:00 MVV '29 JO10-2 Wilhelminaschool MO10-2
12 feb 10:15 LSV JO11-1 Wilhelminaschool JO11-1
12 feb 10:30 VMC JO15-1JM Wilhelminaschool JO15-2
12 feb 11:00 Wilhelminaschool JO13-1 Achilles E JO13-2
12 feb 11:00 Wilhelminaschool JO13-2 UD W. JO13-1JM
12 feb 12:30 Wilhelminaschool MO17-1 Rigtersbleek MO17-1
12 feb 12:30 Oranje Nassau MO15-1 Wilhelminaschool MO15-1
12 feb 12:45 Luctor Et Emergo JO15-1 Wilhelminaschool JO15-1JM
12 feb 13:00 Borne JO13-1 Wilhelminaschool JO13-3
12 feb 14:00 NEO MO19-1 Wilhelminaschool MO19-1
12 feb 14:30 Wilhelminaschool 3 Tubantia 3
12 feb 14:30 De Tubanters 1897 4 Wilhelminaschool 4
12 feb 14:30 Wilhelminaschool JO19-2 SDC '12 JO19-3
12 feb 14:45 PH 3 Wilhelminaschool 2
12 feb 15:00 Oranje Nassau 6 Wilhelminaschool 6
12 feb 15:00 Rigtersbleek JO17-4 Wilhelminaschool JO17-2
12 feb 15:15 Hardenberg '85 1 Wilhelminaschool 1
12 feb 16:30 Wilhelminaschool 5 HSC '21 6
13 feb 11:00 FC Berghuizen 2 (zon) Wilhelminaschool 2 (zon)
15 feb 20:00 Oranje Nassau O21-1 Wilhelminaschool O21-1
17 feb 20:00 Excelsior '31 6 (zaal) Wilhelminaschool 1 (zaal)
19 feb 16:00 Achilles '12 3 Wilhelminaschool 5
19 feb 16:00 Tubantia 4 Wilhelminaschool 6
26 feb 11:00 Wilhelminaschool MO11-1 DJK Eintracht Coesfeld MU11-1
26 feb 11:00 Wilhelminaschool MO10-1 DJK Eintracht Coesfeld MU11-2
2 mrt 21:30 Wilhelminaschool 1 (zaal) EZV 1 (zaal)
5 mrt 8:30 Sparta E. JO13-4 Wilhelminaschool JO13-2
5 mrt 8:30 Wilhelminaschool JO9-2 FC Aramea JO9-1
5 mrt 8:30 Wilhelminaschool JO9-3 NEO MO9-1
5 mrt 8:30 Wilhelminaschool JO8-1 Achilles '12 JO8-1
5 mrt 8:30 ATC '65 MO11-1 Wilhelminaschool MO11-1
5 mrt 8:30 FC Berghuizen MO10-2 Wilhelminaschool MO10-1
5 mrt 9:00 Achilles '12 JO10-1 Wilhelminaschool JO10-1
5 mrt 9:00 Borne JO8-2 Wilhelminaschool JO8-2
5 mrt 9:40 Wilhelminaschool JO13-3 Vogido JO13-3
5 mrt 9:40 Wilhelminaschool JO11-1 Vogido JO11-1
5 mrt 9:40 Wilhelminaschool JO10-2 AJC '96 MO10-1
5 mrt 10:00 Wilhelminaschool MO10-2 SDC '12 JO10-3
5 mrt 10:15 Bon Boys JO9-1 Wilhelminaschool JO9-1
5 mrt 10:15 ATC '65 MO13-1 Wilhelminaschool MO13-1
5 mrt 10:30 Delden JO11-1JM Wilhelminaschool JO11-2
5 mrt 11:00 Wilhelminaschool JO15-1JM ATC'65 JO15-2JM
5 mrt 11:00 SDC '12 JO13-1 Wilhelminaschool JO13-1
5 mrt 11:00 Wilhelminaschool JO13-4 BWO JO13-4
5 mrt 11:00 Wilhelminaschool MO15-1 Juventa '12 MO15-1
5 mrt 12:30 Wilhelminaschool 2 HSC '21 2
5 mrt 12:30 Wilhelminaschool JO17-2 ATC '65 JO17-4
5 mrt 12:30 Wilhelminaschool JO15-2 KOSC JO15-2
5 mrt 14:30 Wilhelminaschool 1 SVVN 1
5 mrt 14:30 Wilhelminaschool 6 BZSV de Blauwwitters 2
5 mrt 16:00 Tubantia 5 Wilhelminaschool 5
5 mrt 16:00 Bentelo JO19-2 Wilhelminaschool JO19-2
5 mrt 16:30 SDC '12 3 Wilhelminaschool 3
5 mrt 16:30 Wilhelminaschool 4 HSC '21 4
6 mrt 10:00 Wilhelminaschool 2 (zon) Stevo 5 (zon)
9 mrt 21:30 Wilhelminaschool 1 (zaal) Sparta E. 1 (zaal)
12 mrt 8:30 Wilhelminaschool JO9-2 Delden JO9-2JM
12 mrt 8:30 Wilhelminaschool JO8-2 Rigtersbleek JO8-3
12 mrt 8:30 Wilhelminaschool MO11-1 TVC '28 MO11-1
12 mrt 8:30 Wilhelminaschool MO10-1 De Tukkers JO10-1
12 mrt 9:00 AJC '96 JO11-1 Wilhelminaschool JO11-1
12 mrt 9:00 Sportclub Overdinkel JO9-2JM Wilhelminaschool JO9-3
12 mrt 9:30 De Esch MO10-1 Wilhelminaschool JO10-2
12 mrt 9:40 Wilhelminaschool JO11-2 ATC '65 JO11-4
12 mrt 9:40 Wilhelminaschool JO10-1 Excelsior '31 JO10-1
12 mrt 9:40 Wilhelminaschool MO13-1 Excelsior '31 MO13-1
12 mrt 10:00 ATC '65 JO9-1 Wilhelminaschool JO9-1
12 mrt 10:00 ATC '65 JO8-1 Wilhelminaschool JO8-1
12 mrt 10:00 Wilhelminaschool MO10-2 DTC '07 JO10-1
12 mrt 10:15 Borne JO15-1 Wilhelminaschool JO15-1JM
12 mrt 10:30 Hulzense Boys MO17-1 Wilhelminaschool MO17-1
12 mrt 11:00 Wilhelminaschool JO13-1 ATC '65 JO13-2
12 mrt 11:00 Wilhelminaschool JO13-2 Victoria '28 JO13-2
12 mrt 11:00 Tubantia JO13-3 Wilhelminaschool JO13-3
12 mrt 11:30 LSV JO13-2 Wilhelminaschool JO13-4
12 mrt 13:00 BWO MO15-1 Wilhelminaschool MO15-1
12 mrt 14:00 Delden JO15-2 Wilhelminaschool JO15-2
12 mrt 14:30 SDC '12 2 Wilhelminaschool 2
12 mrt 14:30 Wilhelminaschool 3 avc Heracles 4
12 mrt 14:30 Wilhelminaschool JO19-2 BZSV de Blauwwitters JO19-1
12 mrt 14:30 FC Dinxperlo MO19-1 Wilhelminaschool MO19-1
12 mrt 14:45 De Zweef 1 Wilhelminaschool 1
12 mrt 16:00 NEO 4 Wilhelminaschool 6
12 mrt 16:15 FC Aramea JO17-1 Wilhelminaschool JO17-2
12 mrt 16:30 Vogido 4 Wilhelminaschool 4
12 mrt 16:30 Wilhelminaschool 5 NEO 5
13 mrt 9:00 NEO 4 (zon) Wilhelminaschool 2 (zon)
14 mrt 21:00 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 3 (zaal) Wilhelminaschool 1 (zaal)
15 mrt 20:00 Wilhelminaschool O21-1 Victoria '28 O21-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!